O nás

Vize Místa tance

.

O nás

Jsme moderní nové taneční studio, které je otevřeno všem tanečnicím a tanečníkům bez rozdílu věku, výkonnostní třídy nebo členství v tanečních klubech, svazech či sportovních organizacích. Jsme otevřeni všem zájemcům a milovníkům tance a pohybových aktivit, kteří chtějí využívat náš jedinečný prostor pro svůj rozvoj.

Ve čtyřech sálech Místa tance se potkává společenský tanec pro sportovní páry s programem pro-am (profesionál-amatér), baletem, jógou, contemporary, pohybovou průpravou pro děti a dalšími tanečními technikami a cvičením.

Majiteli studia jsou Tomáš Heller a Jakub Vavruška. Každý z nich má za sebou vlastní úspěšnou kariéru v tanečním oboru a v roce 2019 se rozhodli spojit své síly a zkušenosti, aby společně vytvořili nový projekt, který jim na českém tanečním poli dosud chyběl.

Tomáš byl dlouholetým úspěšným reprezentanantem ČR ve standardních tancích. Během desetiletého studia tance v Londýně načerpal mnoho unikátních informací, které nyní dále předává z pozice trenéra. Vedl vlastní sportovní taneční klub a široká veřejnost zná jeho šaty a boty v nichž dosud tančily nejen účinkující televizní soutěže StarDance, ale především soutěžní tanečníci na celém světě od Evropy po Ameriku. Tomášovu specializovanou prodejnu s taneční obuví a oblečením pro tanec najdete na stejné adrese, jako naše studio: www.hellerdance.cz

Jakub založil v roce 2003 taneční školu, v níž se věnuje pořádání klasických tanečních kurzů především pro mládež a dospělé v tradičních sálech v centru Prahy. Za tu dobu odučil přes 4.000 skupinových tanečních lekcí, ale kromě výuky tance se zabývá také organizací společenských akcí, plesů a jejich moderováním. Jakubova Taneční škola Vavruška je přirozeným partnerem Místa tance, aktivity našeho studia se spolu vzájemně doplňují a rozšiřují tak portfolio nabídky především o další druhy taneční kurzů, stylů a technik.

Kontaktujte nás

E-Mailové adresy:

info@mistotance.cz
recepce@mistotance.cz

Telefon:

776 416 239
K dispozici na telefonu jsme pro Vás v pracovní dny od 15.00 do 20.00 hodin.

Provozovna:

Místo tance s.r.o.
Na Petřinách 82
162 00 Praha 6

Napište nám