Pro-am

Nabídka individuálních lekcí pro-am

.

PRO-AM - zatančete si s profesionálem

Víme, jak naplňující umí tanec být. A nemít vlastního tanečního partnera by nemělo být překážkou, my vaše taneční partnery máme. Tančit Pro-Am můžete na našich kurzech, či na individuálních lekcích. V rámci našeho tanečního kurzu Pro-Am, tedy profesionál - amatérka, se budete učit standardní a latinskoamerické tance. Celým kurzem vás povede zkušený lektor a tančit s vámi bude profesionální tanečník tak, jak to znáte z televizních pořadů. Uvidíte, že naučit se tančit není pod správným vedením nic těžkého.

Program a přihlášky na kurzy

Newcomer = kurz pro začátečnice.

Druhy kurzů, se kterými se u nás potkáte

NEWCOMER: Kurz Pro-Am Newcomer je určen pro nově příchozí klientky. Pokud jste se s tancem nikdy nepotkali, nevadí, tato lekce je pro vás, jako dělaná. Na tento kurz není vyžadována žádná předchozí průprava ani znalost tance. Profesionální partneři vás provedou a naučí vás zde základní variace společenských tanců. Tato lekce je ideální pro dámy, které zatím neměly možnost se s tancem potkat, ale sní o tom a našly odvahu. Stejně tak pro dámy, které se již tanci věnovaly a chtějí si osvěžit základní variace.

PRE-BRONZE: Kurz Pro-Am Pre-Bronze navazuje na kurz Pro-Am Newcomer. I když se jedná o navazující kurz, ještě stále je vhodný i pro začátečnice. V tomto kurzu se stále dává velký důraz na opakování sestav z kurzu Newcomer a přidává se dál navazující část sestavy, podle syllabu Pre-Bronze.

BRONZE: Kurz Pro-Am Bronze navazuje na kurz Pro-Am Pre-Bronze. V tomto kurzu je už vyžadována znalost figur z předchozích kurzů, nebo znalost základních variací daných tanců. Tento kurz je víc zaměřen na provedení figur v závislosti na charakteru tanců. Přidávají se také variace podle povolených soutěžních syllabů úrovně Bronze.

SILVER: Kurz Pro-Am Silver navazuje na kurz Pro-Am Bronze. Variace se rozšiřují podle povolených soutěžních syllabů. S vyšší náročností variací se dále dbá i na kvalitnější provedení.

GOLD: Kurz Pro-Am Gold je choreograficky nejnáročnější úroveň. Navazuje na kurz Pro-Am Silver. V kurzu se naučíte ty nejsložitější variace z povolených soutěžních syllabů. Dbá se na zvládnutí variací a kvalitnější propracovanost a charakter tanců.

KURZY ZAMĚRENÉ NA SESTAVY: Kurzy Pro-Am s přívlastkem „sestavy“ jsou zaměřeny na výuku variací, na kterých se postupně pracuje s cílem bezproblémově zatančit choreografie s partnerem na muziku.

KURZY ZAMĚŘENÉ NA TECHNIKU: Kurzy Pro-Am s přívlastkem „technika“ jsou zaměřeny na zkvalitnění provedení variací, které se vyučovaly v kurzech zaměřených na sestavy. V tomto kurzu se nepřidávají nové variace, ale pracuje se na zkvalitnění taneční úrovně.

LATINA: Mezi latinskoamerické tance patří samba, chacha, rumba, paso doble a jive. Jedná se o tance živějšího charakteru, tančící se většinou v otevřeném držení. Charakteristickými prvky jsou rytmické akce, které podchycují charakter hudby v daných tancích.

STANDARD: Mezi standardní tance patří waltz, tango, valčík, slow foxtrot a quickstep. Standardní tance se tančí v bližším držení a mají výraznější prostorový pohyb. Většina z nich je v tzv. charakteru swingu, kromě tanga, které vyčnívá svou ostrostí a charakterem.

Oblečení:

Na lekce je ideální neformální či sportovní taneční oblečení (sukně + top), čistá společenská, sportovní nejlépe však přímo taneční obuv (vybírat můžete zde). U vstupu do studia se klienti přezouvají.

Individuální lekce s profesionálním tanečníkem či tanečnicí ve stylu StarDance

Koncept celosvětově nazvaný jako pro-am (zkratka slov profesionál - amatér) je nejefektivnější způsob, jak se naučit tančit. Všichni vidíme, jakých úžasných pokroků dosahují osobnosti v televizní soutěži StarDance po boku svých profesionálních tanečnic a tanečníků. Kouzlo takového úspěchu je ale docela prosté: pokud jsou oba taneční partneři začátečníci, neposouvají se tak rychle vpřed, jako když je jeden z páru profesionál, o kterého se lze opřít, kopírovat jeho pohyby, nechat se vést... A právě to můžete zažít na pro-am lekcích s našimi skvělými trenéry a trenérkami.

Nebojte se nás kontaktovat! Společně probereme představu, čeho byste v tancování chtěli dosáhnout, jak často trénovat, co se naučit a podle toho pak společně vybereme lektora, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Dan Jurča, Petr Zabystrzan, Martin Vika, Emília Scherfelová a další členové z našeho lektorského týmu jsou tady pro Vás! Pro-am lekci může mít sama žena stejně sám muž.

Naši lektoři jsou rozděleni do 3 kategorií, dle zkušeností a lektorské praxe. U 1. a 2. kategorie lze využít zvýhodnění pří pořízení balíčku 10 lekcí. Balíček 10 lekcí pro 1. kategorii je v ceně 12 000 Kč, pro 2. kategorii v ceně 10 000 Kč.

1. kategorie - 1 300 Kč / 60 min
2. kategorie - 1 100 Kč / 60 min
3. kategorie - 900 Kč / 60 min
Místo tance na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mailové adresy:

info@mistotance.cz
recepce@mistotance.cz

Telefon:

776 416 239
K dispozici na telefonu jsme pro Vás v pracovní dny od 15.00 do 20.00 hodin.

Provozovna:

Místo tance s.r.o.
Na Petřinách 82
162 00 Praha 6

Napište nám