Pro-am

Nabídka individuálních lekcí pro-am

.

PRO-AM - zatančete si s profesionálem

Individuální lekce s profesionálním tanečníkem či tanečnicí ve stylu StarDance

Koncept celosvětově nazvaný jako pro-am (zkratka slov profesionál - amatér) je nejefektivnější způsob, jak se naučit tančit. Všichni vidíme, jakých úžasných pokroků dosahují osobnosti v televizní soutěži StarDance po boku svých profesionálních tanečnic a tanečníků. Kouzlo takového úspěchu je ale docela prosté: pokud jsou oba taneční partneři začátečníci, neposouvají se tak rychle vpřed, jako když je jeden z páru profesionál, o kterého se lze opřít, kopírovat jeho pohyby, nechat se vést... A právě to můžete zažít na pro-am lekcích s našimi skvělými trenéry a trenérkami.

Nebojte se nás kontaktovat! Společně probereme představu, čeho byste v tancování chtěli dosáhnout, jak často trénovat, co se naučit a podle toho pak společně vybereme lektora, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Petr Zabystrzan, Martin Vika, Romana Motlová a další členové z našeho lektorského týmu jsou tady pro Vás! Pro-am lekci může mít sama žena stejně sám muž.

Říjen / listopad 2023:

Prosinec 2023 / Leden 2024:

Oblečení:

Na lekce je ideální neformální či sportovní taneční oblečení (sukně + top), čistá společenská, sportovní nejlépe však přímo taneční obuv (vybírat můžete zde). U vstupu do studia se klienti přezouvají.

Individuální lekce:

Naši lektoři jsou rozděleni do 3 kategorií, dle zkušeností a lektorské praxe. U 1. a 2. kategorie lze využít zvýhodnění pří pořízení balíčku 10 lekcí. Balíček 10 lekcí pro 1. kategorii je v ceně 12 000 Kč, pro 2. kategorii v ceně 10 000 Kč.

1. kategorie - 1 300 Kč / 60 min
2. kategorie - 1 100 Kč / 60 min
3. kategorie - 900 Kč / 60 min
Místo tance na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mailové adresy:

info@mistotance.cz
recepce@mistotance.cz

Telefon:

776 416 239
K dispozici na telefonu jsme pro Vás v pracovní dny od 15.00 do 20.00 hodin.

Provozovna:

Místo tance s.r.o.
Na Petřinách 82
162 00 Praha 6

Napište nám