Chakradance

Taneční pohybová meditace

.

Chakradance

Informace o kurzu

Chakradance je taneční pohybová meditace. Tento jedinečný taneční čakrový systém propojuje spontánní tanec a hudbu, rezonující v přesné frekvenci hlavních čaker. Tím může dojít k ponoření se do vlastního nitra, do vnitřního tance uvolnění a opětovného spojení.

Čakrový systém obsahuje sedm hlavních čaker, z nichž každá funguje jako energetická brána umožňující proudění univerzální energie dovnitř a ven z našich systémů. Každá čakra odpovídá konkrétním tělesným orgánům a odráží aspekt vědomí na emoční, psychické a duchovní úrovni. Každá čakra má také svou vlastní vibrační frekvenci, jakožto i přiřazený prvek, archetyp, zvíře, planetu atd. Všechny tyto prvky mohou být použity pro propojení se s čakrami, což nám umožňuje hlubší spojení s energií existující v každé z nich.

Hudba pro Chakradance byla vytvořena se záměrem používat zvuk jako léčivou sílu. Hudba má neuvěřitelné terapeutické schopnosti a je považována za nejstarší formu léčení. V mnoha starověkých kulturách byla hudba složena se záměrem podporovat fyzické zdraví, uvolňovat emoce, vstupovat do změněných stavů vědomí a nakonec i uzdravovat duši.

A právě díky této kombinaci osobitého tance, specifické hudby a svíčkami osvětleného prostoru bude mít naše nitro příležitost uvolnit se, propustit, co mu již neslouží, harmonizovat se a vyživit. Budeme se tak moci propojit s naší pravou esencí.

Tento tanec všemi hlavními sedmi čakrami se tak stává tancem sedmi různých světů, z nichž každý odhaluje své vlastní příběhy a moudrost.

Rozvrh a přihlášky na www.alenahellerova.cz

 

O lektorce kurzu: Aleně Hellerové

Tanec je neodmyslitelnou součástí mého života. Od dětství až do dospělosti jsem se věnovala tanečnímu sportu na vrcholové úrovni. Na párovém tanci se mi líbí hlavně možnost tvořit ve dvou a to každý ve své specifické ženské nebo mužské roli. Po skončení soutěžního období mě zajímaly další druhy tance (moderní, výrazový) a v posledních letech se zabývám také spontánními podobami tance (tanec 5-ti rytmů, biodanza, atd.). Jsem akreditovanou průvodkyní taneční pohybové meditace Chakradance. Spontánní tanec ráda propojuji s přírodou, chromoterapií, aromaterapií, elementy a dalšími meditačními technikami.

Místo tance na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mailové adresy:

info@mistotance.cz
recepce@mistotance.cz

Telefon:

776 416 239
K dispozici na telefonu jsme pro Vás v pracovní dny od 15.00 do 20.00 hodin.

Provozovna:

Místo tance s.r.o.
Na Petřinách 82
162 00 Praha 6

Napište nám