Sportovní tanec

Nabídka členství pro sportovní páry

.

Sportovní tanec

Párům, které se věnují na výkonnostní úrovni sportovnímu společenskému tanci, nabízíme možnost volného trénování a individuálních lekcí, volný vstup na pravidelné practisy a slevu na skupinové semináře pořádané Místem tance.

Tyto služby mohou využívat klienti, kteří si zvolí jednu ze čtyř variant členství, rozlišenou délkou platnosti na měsíc – čtvrtletí – pololetí nebo celý rok. Jednorázové vstupné je určeno pro nové zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet naše služby před zakoupením členství, případně jednorázové návštěvníky practisu či lekce. Kapacita sálů je však omezena a stálí členové mají vždy přednost před klienty využívajícími jednorázové vstupné.

Členství v Místě tance nekoliduje se členstvím v tanečních klubech, za které páry soutěží, a je tak otevřené i párům, které jsou členy různých tanečních klubů. Členství je formou permanentní vstupenky na tréninky, practisy a případně i další akce pořádané Místem tance.

Ceník členství

Cena zahrnuje: neomezený vstup od 09.00 do 22.00 hodin 7 dnů v týdnu do sálů Místa tance podle aktuálního rozvrhu sálů (VIZ ZDE) za účelem vlastního volného tréninku, individuální lekce s trenérem) a na practise pořádaný Místem tance. Dále 10% slevu na vybrané akce pořádané Místem tance (například semináře se zahraničními lektory).

Jednotková cena je uvedena za osobu a měsíc, platí při jednorázové úhradě na celé zvolené období (viz celková cena). Částka „ušetříte“ zobrazuje celkovou úsporu za zvolené období v porovnání s měsíčním členstvím.

V případě zájmu o pravidelné trénování v našich sálech nás prosím kontaktujte e-mailem.

Ceník vstupného

Vstup na volný trénink: 150,- Kč / osobu / 120 minut

Vstup na practise: 100,- Kč / osobu

Poplatky trenérů za individuální lekce

Poplatky, které odvádějí trenéři za výuku v Místě tance:
45/60 minut = 150 Kč
90/120 minut = 300 Kč

Přístup na volné tréninky v Místě tance

V pondělí - pátek mezi 15.00 a 22.00, kdy je otevřena naše recepce, můžete přijít trénovat bez předchozího ohlášení. V časech mezi 9.00 a 15.00 a o víkendu Vás prosíme o rezervaci nejpozději den předem, abychom pro Vás zajistili přístup do sálů.

Termíny practisů

Každé úterý se koná v našem studio practise: od 19.00 do 20.15 standardních tanců a od 20.30 do 21.30 navazuje practise latinskoamerických tanců. Členové Místa tance mají practise obsažený v ceně členství, ostatní páry platí vstupné 100 Kč za osobu.

Místo tance na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mailové adresy:

info@mistotance.cz
recepce@mistotance.cz

Telefon:

776 416 239
K dispozici na telefonu jsme pro Vás v pracovní dny od 15.00 do 20.00 hodin.

Provozovna:

Místo tance s.r.o.
Na Petřinách 82
162 00 Praha 6

Napište nám